יוגה מחיר

יוגה מחיריוגה, אחד מענפי הספורט המדהימים ביותר שקיימים, שמחברים בין גוף ונפש. מטרתו של ענף ספורט זה היא לשלב בין הגוף ובין התודעה, בין הנפש שבתוכנו לבין הגוף שמחזיק אותה. היופי בענף ספורט זה הוא יכולת השילוב המופלאה אשר מביאה את הגוף לשלמות. מצד אחד, שיפור היכולות הפיזיות של האדם, אימון ספורטיבי חזק. מצד שני, צלילה עמוקה לעומק התודעה שבתוכנו. עבור כל אחד מאיתנו שמחפש להכניס לחייו כראוי את אחד או שניים מאלו- שקט ושלווה לצד אימון גופני אינטנסיבי, אין ספק כי אימוני יוגה הם הפתרון המושלם. עבור אימוני יוגה מחיר מתחיל כבר מ-50 ש"ח עבור שיעור היכרות, ולאחר מכן ישנם סוגים רבים של אפשרויות תשלום כפי שיתואר בהמשך.

אימון היוגה עבד עם הגוף והנפש, עובד על יכולת הריפוי לשחרר לחץ באמצעות נשימה ותירגול מדיטציה. אימוני היוגה נעים לפי רמות, מתחילים, מתקדמים וכדומה, וכן לפי סוגי אימון שונים של יוגה, לדוגמה ויניאסה, איינגר, שיווננדה, ביקרהם ועוד. למי מכם שתהה, אימון היוגה הוא אינטנסיבי במיוחד, ואין מדובר כאן באימון קל או אף קליל. מאימון יוגה אתם ללא ספק תצאו עם חולצה סחוטה מזיעה ומכיף גדול.

מהו אימון יוגה מחיר ושאר ירקות

יוגה הוא אימון הבסיס כולו למדיטציה. והרי, מדיטציה יכול שתתבצע ברמה הגבוהה שלה, בישיבה וללא תזוזה ויכולה להתבצע בתנועה תוך כדי תשומת לב לגוף שלנו, למה שהוא צריך היום. אימון היוגה משלב התבוננות ברגשות ומחשבות לצד התבוננות בתחושות הפיזיות שלנו. השילוב המטאפיזי הזה גורם לשקט ולשלווה פנימיים, אשר יוצרים הרמוניה בלתי ניתנת להסבר עבור הגוף ועבור הנפש. 

את אימון היוגה ניתן לבצע באופן יום יומי, מדובר באימון נעים, אמנם ספורטיבי, והוא לחלוטין נאות לביצוע אינטנסיבי ללא בעיה. אימון היוגה, להבדיל מאימונים אינטנסיביים כמו אימוני כוח, לא לוקחים את המתאמן לקצה גבול היכולת, אלא עושים שימוש באלמנטים הרכים של הגוף והנפש. אימון היוגה הוא שילוב של תנוחות ספורטיביות, אשר המתאמן מגיע אליהן בצורה עדינה ורכה, על מנת לצלוח אותן בהצלחה. עוד מנפלאותיה של היוגה, פיתוח מרכז אישי יציב עבור כל מתאמן, ויצירת מצב תודעתי חזק ומדויק. בשונה מסוגי ספורט אחרים אשר מתמקדים בהפעלת כוח, היוגה דווקא עובדת הפוך- בצורה של הרפיה, הרפיית הגוף והרפיית הנפש ושילוב ביניהן. השילוב יוצר את האיזון שכולנו כה כמהים לו, והתוצאות מדהימות.

מבחינת תעריפים, אימון יוגה מחיר משתנה במסגרת תכנית האימונים בה בחרתם. ישנה אפשרות לשיעור בבית, שיעור פרטי בסטודיו, שיעור חד פעמי וכדומה. כמובן, שהמחיר מושפע מפרמטרים נוספים כמו שנות הניסיון של המורה המלמד, סוג אימון היוגה לכשעצמו (כאמור לעיל) וכדומה. אם השיעור מתבצע באמצעות מערכת הזום, לרוב יהא זול יותר, כמובן, בטווח של בערך כ-20 אחוזים. כמובן שאלמנטים נוספים כמו קבלת מיזרון או ציוד לאימון עלולים להעלות את מחיר האימון גם כן.

מהו אימון יוגהתעריפים ומחירים

כך לדוגמה, מבחינת מחיר לשיעור בבית או בסטודיו שכור על ידי מורה, ישלם תלמיד באימון בד"כ 50 ש"ח לשיעור עבור מורה מתחיל, ועד 70 ש"ח לשיעור עבור מורה ותיק. עבור שיעור פרטי בן שעה, ישלם התלמיד בין 150 ש"ח לאימון עבור מורה מתחיל ועד 250 ש"ח עבור מורה ותיק. עבור שיעור במתנ"ס או מוסד ציבורי, תשלמו אמנם מעט יותר, אך מאחר שהשיעור הוא בן שעה וחצי, התשלום יהיה גם כן בין 150 ש"ח עבור מורה מתחיל ועד 250 ש"ח עבור מורה ותיק. אם תבחרו לבצע אימון יוגה בסטודיו, תקבלו לרוב אימון בן שעה וחצי, עליו תשלמו בין 150 ש"ח למורה מתחיל ועד 250 ש"ח עבור מורה ותיק.

ובאשר לנהנתנים שבכם וכן עובדי חברות ההייטק, תשמחו לשמוע כי שיעור בן שעה וחצי יטפס אל על ויעלה בין 250 ש"ח עבור מורה מתחיל לבין 400 ש"ח עבור מורה ותיק. וכן, עבור אירוע חד פעמי של חגיגה כלשהי, אימון בן שעה, לדוגמה עבור מסיבת רווקות או יום הולדת יעלה בין 400 ש"ח עבור מורה מתחיל ועד 600 ש"ח למורה ותיק.

לסיום, אימון יוגה הוא האימון הטוב ביותר שתוכלו לסגל לעצמכם. מדובר בשילוב הרמוני מדהים בין גוף ונפש, היוצר תעצומות בלתי רגילות עבור האדם בכל ומכל המישורים. בין אם אתם מתאמנים ותיקים, אשר מכירים ומזוהים עם עולם היוגה, ובין אם אתם מתאמנים חדשים, אשר טרם ביצעו את דריסת הרגל הראשונה שלהם בתחום, אתם במקום הנכון. סגלו לעצמכם אימון יוגה, בעדיפות באופן קבוע ולפחות פעם אחת בשבועיים, על מנת להרגיש טוב יותר ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם. מדובר באימון מדהים, מדיטטיבי, אשר יביא אתכם לתעצומות נפש שלא הכרתם. גלו את עצמכם ואת גופכם על ידי הנחלת ענף ספורט היוגה בחייכם, ואנו מבטיחים לכם שלא תתחרטו. על מנת לקבל פרטים נוספים, השאירו פרטים בתחתית העמוד ונחזור אליהם עם ייעוץ והצעת מחיר, אפשרות לקביעת אימון ניסיון ועוד שלל הפתעות.

יוגה מחיר
הילה מלול אימון כושר גופני
הילה מלול אימון כושר גופני

הילה מלול בוגרת לימודים אקדמאיים ומאמנת אישית. מנהלת המרכז לאימון אישי בישראל.